Sulu Kesim Granit Bordür

sulukesimgranitbordur

Ürün Bilgileri

Granit kesme bordür taşları yol, kaldırım ve tretuvarlarımızın kenarında kullanılmaktadır. Granit bordürlerimiz pahlı ya da pahsız olarak satışa sunulmaktadır. Doğal kırım bordürlerimiz paletsiz olarak satışa sunulmaktadır. Özel ebatlı bordürlerimiz ihracat kalitesi fiyatlar baz alınarak satışa sunulmaktadır. Özel ebatlı kesim fiyatlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Granit Bordür Ebatları :

Standart Ebat: 10x20x50

Ağırlık : 56 kg/mt

Ambalaj şekli: Dökme

Yapısı gereği granit küp taşları dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Ayrıca maksimum seviyede aşınma özeliği ile birçok alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle ham madde olarak ya da işlenmiş bir şekilde diğer ülkelere satılır. El beceresi ve sabır isteyen bir iş olduğu için işlenme aşamaları oldukça uğraştırıcıdır. Tüm bunları göz önünde bulundursak maliyet açısından pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Şirketimiz bazalt küp taş, bazalt bordür, bazalt küp taş, bazalt plak gibi vb ölçülerde bazalt taş satışının yanı sıra siz kıymetli değerli müşterilerimizin işlerinde anahtar teslimi gibi bazalt taş uygulama hizmetleride vermektedir.

0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Biten Bahçe
0 +
Çalışan
×